נח ניב - עמילות נכס ושילוח בינלאומי

איך לבצע שילוח טובין בצורה היעילה ביותר?

חיפוש פוסטים
פוסטים אחרונים

שילוח בינלאומי הינו תחום הכולל בירוקרטיה רבה ולוגיסטיקה מורכבת כשמטרתו להבטיח תנועה חוקית ומסודרת של מעבר סחורה בין גבולות מדינות שונות.

טיפול בשילוח וקבלת חבילות על ידי המומחים

בהתאם לרגולציה הפועלת בתחום המכס, נדרשים יצואנים ויבואנים להתמודד עם דרישות גופים שונים הכוללים:

 • משרדי ממשלה
 • רשויות מכס ישראל
 • רשות הנמלים
 • משרד התקשורת
 • משרד הבריאות
 • משרד הכלכלה ועוד.

הליכי שחרור סחורה וחבילות מהמכס עשויים להיות מורכבים ביותר וכוללים דרישות רגולטוריות שונות, תיעוד והגשת מסמכים. כאן נכנסות לתמונה חברות עמילות מכס המהוות את הגורם המקשר בין הגורמים השונים לחברה המשלחת ומספקים מגוון שירותים המייעלים את תהליכי השחרור מהמכס וכנציגים רשמיים מטעם הלקוח – נוטלים את האחריות ומסדירים את שחרור/שילוח הסחורה.

 

שירותים המוצעים על ידי חברות עמילות מכס ושילוח בינלאומי

חברות עמילות מכס בישראל מספקות מגוון שירותים לסיוע לעסקים בסחר בינלאומי. שירותים אלה כוללים:

 • הסדרת תשלומי אגרות ומסים לרשויות הנמלים והמכס
 • סיווג והערכת טובין
 • טיפול בטפסים הנדרשים עבור כל חבילה והגשה למכס
 • שחרור טובין מהמכס
 • מתן ייעוץ בנוגע לתעריפי מכס, סיווג טובין, הסכמי סחר ופטורים
 • קבלת אישורים וטיפול בדרישות של משרדים ממשלתיים
 • במקרה של מחלוקת: ייצוג היצואן/יבואן מול הרשויות

 

חברת עמילות מכס גם מלווה את הלקוח לאורך כל התהליך ומיידעת בנוגע להגבלות יבוא ויצוא, דרישות רישוי ועמידה בתקנות בטיחות ותקנים של מוצרים. בנוסף, חברות עמילות מכס יכולות לספק ייעוץ לגבי הסכמי סחר, אזורי סחר חופשי ונושאים אחרים הקשורים בייבוא וייצוא של סחורה עבור העסק.

אילו עוד שירותים מציעות חברות עמילות מכס עבור חברות סחר?

ניתן להיעזר בחברות עמילות מכס גם עבור תחומים נוספים הקשורים בשילוח סחורה וחבילות אל מעבר לגבולות הארץ, השירותים הניתנים במסגרת חברות אלו כוללים הזמנת מקום באוניית משא, אחסון מטען, הובלה אווירית או הובלה ימית, רכישת ביטוח מטען, מעקב אחר מטענים וכן טיפול לוגיסטי של חבילות ומטען מהלקוח לנמל ולהיפך: העמסת/פריקת מטענים על מכולות, אריזת מטען ועוד.

יתרונות העסקת חברת עמילות מכס עבור טיפול בשילוח חבילות

התקשרות עם חברת עמילות מכס מציעה מספר יתרונות עבור העוסקים בתחום של ייבוא אישי וכמו כן ביבוא מסחרי. ראשית, חברות אלו מחזיקות בידע רב ומומחיות בכל הקשור בשילוח בינלאומי, תוך הבטחת פעילות חוקית חלקה ומזעור הסיכון לקנסות או עיכובים. ביכולת חברות אלו לזרז את תהליך שחרור המכס על ידי הכנת תיעוד מדויק, ביצוע סיווגי תעריפים מתאימים ותיאום עם רשויות המכס. חברות עמילות מכס מציעות גם הזדמנויות לחיסכון בעלויות באמצעות אסטרטגיות הוזלה בתשלום המכס וזיהוי פטורים פוטנציאליים.

 

איך לבצע שילוח חבילות בצורה היעילה ביותר
איך לבצע שילוח חבילות בצורה היעילה ביותר

איך לזהות חברת עמילות מכס אופטימלית עבור ייבוא אישי של חבילות לארץ?

עסקים המעוניינים להימנע מתקלות בהבאת סחורה לארץ ומעוניינים בתהליך שחרור חלק מהמכס נדרשים לבחור בקפידה את הגורם המתווך בינם ובין רשויות המכס ומשרדי הממשלה. יש לקחת בחשבון פרמטרים של מוניטין, ניסיון בענף וידע ספציפי בתחום הסחר בו עוסק העסק. שימו לב כי שחרור סחורה הכוללת מוצרי מזון אינה דומה לתהליך שחרור של חבילות פריטי אופנה, חשוב לוודא כי חברת עמילות המכס בקיאה בתחום העיסוק הספציפי של העסק. בנוסף, יש לבדוק מה חוות הדעת של לקוחות קודמים על מנת לאתר חברה בעלת רזומה עשיר באספקת פתרונות שחרור מכס יעילים.

עבודה עם חברת עמילות מכס: התהליך

תהליך עבודה עם חברת עמילות מכס בישראל כולל בדרך כלל כמה שלבים מרכזיים. בתחילה, על עסק לספק את המידע והמסמכים הדרושים הקשורים לסחורה המיובאת או המיוצאת. לאחר מכן, חברת עמילות המכס מסייעת בהכנת הצהרות מכס, תוך הקפדה על סיווג והערכת שווי סחורות מדויקות. בשלה הבא תפנה החברה לטיפול בתיאום מול רשויות המכס ולתשלום מכס ואגרות בשם העסק. לאורך כל התהליך, חברת עמילות המכס תעדכן את בית העסק לגבי מצב השחרור מהמכס תוך הקפדה על עמידה בדרישות החוק בכל שלב.

עבודה עם חברת עמילות מכס – היתרונות המשמעותיים

אחד היתרונות המשמעותיים בעבודה עם חברת עמילות מכס בישראל הוא יכולתה להתעדכן בתקנות המכס ובמדיניות הסחר המשתנים ללא הרף. תקנות המכס עשויות להשתנות ממדינה למדינה ולהתעדכן בתכיפות גבוהה. על ידי שיתוף פעולה עם חברת עמילות מכס, יכולים עסקים להפיק תועלת רבה מהידע הנרחב בתקנות אלה, להבטיח עמידה בדרישות המכס ולהימנע מכל סיבוך פוטנציאלי. יתרה מכך, לחברות עמילות מכס יש פעמים רבות גישה לטכנולוגיות ומערכות מתקדמות המייעלות את תהליך שחרור המכס, משפרות עוד יותר את היעילות ומפחיתות את הנטל האדמיניסטרטיבי על עסקי הייצוא/הייבוא.

 

ייבוא / ייצוא חבילות
ייבוא / ייצוא חבילות

עסוקים בייבוא וייצוא? הכירו את נח ניב עמילות ושילוח בע"מ

חברת חברת נח ניב (נוביקוב) עמילות ושילוח בע"מ הינה חברת בעלת וותק של למעלה מ-8 עשורים המציעה שירות עמילות מכס מקצועי בדגש על אחריות מלאה, ידע רב וניסיון רב באספקת פתרונות מכס יעילים עבור חברות סחר בינלאומי. החברה מתמחה בתחומי השילוח הבינלאומי כולל ביטוח מטען, מעקב מטענים, שילוח אווירי ועוד. החברה אמונה על מתן יחס מקצועי, שירות אנושי וליווי אישי לאורך כל הדרך.

דילוג לתוכן