נח ניב - עמילות נכס ושילוח בינלאומי

מה צריך לדעת על שילוח בינלאומי?

שילוח בינלאומי של סחורות הינו העברה של סחורה ממדינה אחת לשנייה.

מדובר בהליך של שליחת סחורה באמצעים ימיים, אוויריים או יבשתיים. שילוח בינלאומי יכול להתבצע על ידי כל גוף או אדם, ולמגוון רחב של צרכים. כך למשל שילוח בינלאומי מאפשר לאנשים פרטיים לייבא בגדים לצורך מכירה בבית העסק שלהם או למדינה לייבא נשק לצורך חיזוק הצבא.

בכל אופן, כאשר מדובר בשילוח בינלאומי של סחורות, חשוב לדעת שהעניין הוא די סבוך מבחינה בירוקרטית. כאשר מעבירים סחורה ממדינה למדינה הדבר דורש מילוי של טפסים רבים, תשלום של אגרות, וכל זה לשם בדיקה של הסחורה המיובאת. לבדיקות המכס ישנן שלל סיבות, כאשר הסיבה העיקרית היא בדיקה ערך התכולה. המדינה מעוניינת להעריך את המס שעל המייבא לשלם.

באיזה אמצעי שילוח בינלאומי כדאי לעשות שימוש?

אנשים רבים אשר מעוניינים להעביר סחורות ליעדים שונים בעולם באמצעות שילוח בינלאומי מתבלטים האם לעשות זאת בדרך של שילוח ימי, שילוח אווירי או שילוח יבשתי. הסיבות לכך הן עצם זה שלכל אחד משיטות השילוח יש יתרונות וחסרונות, ולאור זאת לא תמיד קל להחליט איזו מן השיטות מתאימה לנו.

כך למשל ניתן לומר ששילוח אווירי היא שיטת השילוח המהירה ביותר, אך לצד זאת מדובר באופציה די יקרה אשר לא מתאימה לרוב האנשים. לצד זאת, שילוח בינלאומי באמצעות רכב יהיה במחיר ממוצע, כאשר זמן השילוח משתנה, בהתאם ליעד השילוח. כמו כן, כאשר מעבירים סחורה במעברים יבשתיים ישנם הרבה הגבלות בנוגע למקום ממנו ניתן לקבל סחורה ולהפיץ אותה. הסיבה לכך היא עצם זה שישנן יבשות נפרדות כדוגמת אירופה ואמריקה.

אמצעי שילוח בינלאומי נוסף ופופולארי במיוחד הוא שילוח ימי. שילוח בינלאומי של סחורות בעזרת אוניות נעשה מזה זמן רב, כאשר רוב האנשים יעדיפו את האופציה הזו. אופציית השילוח הימי מאפשרת לנו להעביר סחורה ממקום למקום במחירים זולים במיוחד באופן יחסי. נוסף על כך, באמצעות שילוח ימי ניתן להעביר סחורה כמעט בכל גודל ולכל מקום בעולם, כך שיש מעט מאוד מגבלות מבחינת יכולת העברת הסחורה של האוניות. מאידך, שילוח ימי מתאפיין באיטיות רבה ביחס לאופציות האחרות.

לסיכום, חשוב לדעת שהתחום של שילוח בינלאומי של סחורות התפתח מאוד במהלך השנים האחרונות. כיום ניתן להעביר סחורות ממדינה למדינה במהירות שפויה ובמחירים הוגנים למדי. זכרו שיש מספר אופציות שילוח בינלאומי עיקריות אשר יש ראוי לבחון לעומק: שילוח אווירי, שילוח ימי ושילוח יבשתי. בדקו היטב כל אחת מהן, מכיוון שכל אופציה מתאימה לצרכים שונים. שימו לב שאין אופציה טובה יותר או טובה פחות, הכל תלוי ביעדים שלכם ובאיזה סוג של סחורה מדובר.

פתרונות חדשניים ויצירתיים

חברת נח ניב מביאה עמה ניסיון רב שנים, ידע ומומחיות בשילוח בינלאומי, ומעניקה ללקוחותינו קשת רחבה של פתרונות חדשניים ויצירתיים לכל צורך שיעלה בכל שלב בתהליך היצוא או היבוא, ימי או אווירי.

נח ניב מציעה שרותי גרופאג' (LCL) מסודרים ושבועיים מכל נמלי המזרח, אירופה וארה"ב, ושרות למכולות מלאות מכל נקודה בעולם.

הנציגים שלנו ילוו אותך אישית בכל תחנה לאורך הדרך, ויעניקו לך שירותים יצירתיים בזמן אמת בכל מקום בעולם, תוך שימת דגש על שירות ברמה גבוהה.

לקוחותינו נהנים מטיפול איכותי ומקצועי בכל נקודת ממשק איתנו, מקבלים מענה מיידי בכל מצב, והכי חשוב – יודעים בוודאות שהמשלוחים שלהם יגיעו בבטחה למקום הנכון בזמן הנכון.

למידע ושאלות בנושא שילוח בינלאומי:

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן