נח ניב - עמילות נכס ושילוח בינלאומי

מה צריך לדעת על שילוח בינלאומי?

חברת נח ניב (נוביקוב) היא מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל לשירותי עמילות מכס ושילוח בינלאומי. חברתנו בעלת ניסיון מצטבר שנרכש במהלך למעלה מ-85 שנות פעילות ואנחנו מספקים מענה מקצועי ואיכותי ליבוא וליצוא בים או באוויר, ובנוסף אנחנו מספקים שירותי שילוח בינלאומיים למגוון רחב של יעדים בעולם.

מהו שילוח בינלאומי?

כדאי לדעת כי שילוח בינלאומי מהווה ענף ייעודי בלוגיסטיקה, וענף זה עוסק בטיפול ושינוע של מטענים וסחורות, בתיאום הובלה בינלאומית בים ובאוויר מול גורמים רלוונטיים אחרים בנמלי הים והאוויר, במסופים ובמעברים היבשתיים, ותיאום מול חברות הספנות והתעופה. משלח בינלאומי הוא הגורם המקשר בין היבואן או היצואן לבין גורמים שונים בשרשרת הלוגיסטית הארוכה המאפיינת את תהליכי הסחר הבינלאומי.

אפשרויות השילוח הבינלאומיות

יש שלוש אפשרויות עיקריות לבצע שילוח בינלאומי:

שילוח ימי

שירותי שילוח בינלאומיים באמצעות אוניות וספינות משא הנעות בקווי שייט קבועים יחסית. באמצעות שילוח ימי ניתן לשנע מטענים וסחורות בנפח גדול, במשקל גבוה ובכמויות גדולות, והשילוח מבוסס על שיטות כמו איחוד מטענים, מכולות מלאות בגודל סטנדרטי או גדול, כולל הובלה בקירור, ובאמצעות הובלה קונבנציונאלית (קארגו). 

שילוח יבשתי

שינוע והובלת סחורות ומטענים באמצעות משאיות או רכבות, לרבות שילוח דרך מעברי גבול יבשתיים.

שילוח אווירי

שירותי שילוח בינלאומי באמצעות מטוסי מטען וטיסות רגילות וסדירות, בהתאם לקיבולת של בטן המטוס ומגבלות המשקל. שילוח אווירי מתאים בדרך כלל להובלת משלוחים קטנים יחסית, משלוחים דחופים, משלוח של פריטים בודדים ומשלוח של חפצים יקרי ערך.

איך בוחרים את שיטת המשלוח?

הבחירה באמצעי שילוח בינלאומי מושפעת מהקריטריונים הבאים:

נפח ומשקל כמות הפריטים ומאפייני הנפח והמשקל של המשלוח הכולל משפיעים על שיטת התובלה. כאשר בוחרים כיצד לבצע שילוח בינלאומי מתייחסים לנפח, למשקל ולכמות הפריטים במשלוח ויש דרכים שונות לשילוח המטען.

דחיפות המשלוחברוב המקרים הלקוח מגדיר את דחיפות המשלוח, ובאפשרותו לבחור בשילוח מהיר באוויר או שילוח ימי איטי יותר.

סוג המטען בשילוח הבינלאומי מטפלים במגוון רחב של סוגי מטענים, ויש מטענים וסחורות כבדים, קלים, בתפזורת, נוזליים, רגישים ועוד. יש להתאים את שיטת ההובלה והשילוח הבינלאומי לסוג המטען ומאפייניו הייחודיים.

עלויות המשלוחיש להתייחס נכון לעלויות השילוח כדי לבחור בשיטה המתאימה והרלוונטית ביותר עבור הלקוח. ישנם פערים משמעותיים בין עלויות השילוח הימי לאווירי.

אופן אריזת המשלוח – יש סחורות שחייבים להוביל באריזה אך יש גם מטענים ללא אריזה כמו חלק מחומרי הגלם לבנייה, דגנים, בעלי חיים וכד'. שיטת האריזה משפיעה של שיטת השילוח וההובלה.

המפתח להצלחת שירותי שילוח בינלאומיים הוא בחירה נכונה של משלח בינלאומי, מאחר שיש להתאים בין הסחורה שיש לשנע לבין שיטת השילוח וההובלה, ולכל סוג של מטען יש את דרך ההובלה המתאימה לו. חברה מקצועית ומנוסה כמונו מסייעת ללקוחותיה לבחור ולהתאים שירותי שילוח בינלאומי על מנת להבטיח הובלה בטוחה ויעילה במהירות האפשרית ובמחיר משתלם.

למה לבחור בנו?

חברת נח ניב (נוביקוב) מפעילה מחלקת שילוח בינלאומי המספקת פתרונות מתקדמים ואיכותיים ליבואנים, ליצואנים וללקוחות נוספים. לחברתנו ניסיון עשיר בשירותי שילוח בינלאומי למגוון רחב של יעדים בעולם, לרבות מזרח ומערב אירופה, אפריקה וארצות הברית, וכל לקוח זוכה לשירות מותאם אישית, ליחס אדיב ולפתרונות מקצועיים ומשתלמים.

כדאי לבחור בנו מהסיבות הבאות:

  • ניסיון רב בתחום השילוח הבינלאומי, למעלה מ-85 שנות פעילות בענף.
  • אנחנו מציעים מעטפת שירותים רחבה הכוללת עמילות מכס, שילוח בינלאומי בים והאוויר, הובלות יבשתיות ועוד.
  • פתרונות מתקדמים ליבואנים וליצואנים, כולל הכנת ניירת, שחרור משלוחים מהיר ומעקב מטענים.
  • שירותי אחסון, שינוע והובלה ופתרונות לוגיסטיים נוספים.

למידע נוסף ולתיאום שילוח בינלאומי – צרו איתנו קשר באמצעות הטלפון או המייל!

למידע ושאלות בנושא שילוח בינלאומי:

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן