חברות עמילות מכס

עמילות מכס – מידע בסיסי

חברת עמילות מכס היא גורם מקצועי אשר תפקידו לייצג אותך, היבואן או היצואן, אל מול רשויות המכס והנמלים בתהליך היבוא או היצוא. חברת עמילות מכס היא למעשה גורם משמעותי מאוד בשרשרת התהליכים המהווה את תהליך היבוא והיצוא של מוצרים אל הארץ וממנה, ומניעה את גלגלי הסחר הבינלאומי. לרשותה של כל חברת עמילות מכס מקצועיות עומד מגוון רחב של כלים כגון ניסיון, קשרים וידע מקצועי נרחב בתחומי הסחר הבינלאומי, המסייעים לה להפוך ליד ימינו של הלקוח ולהפוך עבורו את התהליך כולו לקל, פשוט, חסכוני ומהיר יותר.

מהם תפקידיה ותחומי אחריותה של חברת עמילות מכס ? כיצד נבחר חברת עמילות מכס טובה ומקצועית? על כך ועוד בהמשך.

תפקידיה של חברת עמילות מכס

תחום השילוח הבינלאומי הוא תחום מורכב מבחינה לוגיסטית ובירוקרטית, הכולל מעורבות של כמה גופים מקצועיים שונים. כדי שהעסק כולו יפעל באופן המסודר והמתועד ביותר, הוקמו מערכות לוגיסטיות מסועפות המניעות את הסחר הגלובלי בכל מדינה ומדינה. בארץ, מערכות אלו כוללות גופים כמו רשויות המכס והנמלים, משרדי ממשלה שונים (למשל: משרד הבריאות, משרד התקשורת, משרד התמ"ת ועוד), גופים כמו מכון התקנים ועוד. לצד מערכות אלו התפתח תחום נוסף אשר נקרא עמילות מכס. מערך זה כולל למעשה חברות עמילות מכס אשר מטרתן העיקרית היא לסייע ליבואן או ליצואן לנהל את עסקיו באופן הקל והפשוט ביותר. בפועל, חברות עמילות מכס משמשות כנציגות הרשמיות של הלקוח ומתווכות בינו לבין הרשויות.

כיום, חברות עמילות מכס מציעות ללקוחותיהן טווח רחב של שירותים שמטרתם היא לפשט את תהליך היבוא ואת ההתמודדות מול הרשויות וכן להפוך אותו לחסכוני ביותר עבור הלקוח. לשם כך, חברות עמילות מכס מעסיקות אנשי מקצוע הנקראים עמילי מכס או סוכני מכס, אשר מייעצים ללקוח, מייצגים אותו מול הרשויות מלווים ומנווטים אותו לכל אורך התהליך.

לחברת עמילות מכס כמה תחומי אחריות, המרכזיים שבהם:

בנוסף, חברות עמילות מכס נוהגות לספק שרותים נלווים נוספים, כגון:

כיצד יש לבחור חברת עמילות מכס מתאימה?

בבואנו לבחור חברת עמילות מכס מתאימה, חשוב להתייחס לכמה פרמטרים מרכזיים: ראשית, רצוי לבצע מחקר מקדים לצורך השוואת מחירים ושירותים. ישנן כיום בשוק לא מעט חברות עמילות מכס אך לא כולן מציעות את אותו סל שירותים והתעריפים משתנים בהתאם לסוג החבילה אותה נבקש. בשל כך רצוי לחפש חברת עמילות מכס המציעה חבילת שירותים המתאימה לדרישות ולצרכים שלנו. בנוסף, כיוון שקשרי הסחר עם כל מדינה הם קצת שונים, רצוי לבחור בחברת עמילות מכס לה ניסיון בעבודה עם המדינה אליה אנו מתכננים לייבא או לייצא, למשל – איטליה או סין. בנוסף, יש לוודא כי אותה חברת עמילות מכס מקיימת קשרי עבודה עם נציגויות עמילות מכס מקבילות באותה מדינה, הממוקמים בנמלים המרכזיים שלה.

שנית, יש לבחון את נושא המקצועיות. חברת עמילות מכס שתפעל באופן הטוב ביותר למען האינטרסים שלנו היא חברה מנוסה ובעלת ידע, המתמצאת באספקטים השונים של שילוח בינלאומי, השולטת בחוקים בתקנות של הסחר הבינלאומי ועל כן מסוגלת להציע את הייעוץ הטוב ביותר עבורנו. כמובן שיש לוודא שמדובר בחברת עמילות מכס מקצועית אשר מחזיקה בכל הרישיונות הנדרשים ואשר סוכניה הם עילי מכס מורשים.

לסיום, חשוב לוודא כי חברת עמילות מכס בה תבחרו היא חברה אמינה וזמינה, המסוגלת לספק לכם ליווי מקצועי צמוד לאורך כל הדרך, לענות על כל השאלות שלכם ולהתייצב לצידכם בכל מקרה של תקלה, עיכוב או מחלוקת.

מדוע לבחור בנח ניב כחברת עמילות המכס שלכם?

חברת חברת נח ניב (נוביקוב) עמילות ושילוח בע"מ מביאה לישראל רמת שרות אחרת בתחום של עמילות מכס. לחברה ניסיון עשיר בתחומי עמילות מכס שונים כגון תקינה, רישוי והיתרים, סיווג סחורות, שחרור סחורות ועוד. לחברת נח ניב (נוביקוב) עמילות ושילוח בע"מ נציגויות עמילות מכס בנמלי חיפה, אשדוד ונתב"ג.

חברתנו מנוסה ומוכרת בכל מחלקות מכון התקנים, משרד הכלכלה ושאר משרדי הממשלה, ומתמחה בין השאר בשחרור וסיווג חלפים לרכב, יבוא ושחרור מזון ועוד.

אנו בחברת נח ניב (נוביקוב) עמילות ושילוח בע"מ מאמינים במתן שרות אישי ומקצועי. לחברתנו צוות מקצועי בעל וותק של 20-35 שנה בתחום הסחר הבינלאומי ועמילות מכס. כל אחד מעובדינו מביא עמו ברמה האישית את התמקצעותו בתחומו.

לנח ניב עמילות מכס בע"מ שם אמין ומקצועי בכל משרדי הממשלה:

מכון התקנים

מתן אישורים מהיר.

משרד הבריאות תחנות הסגר

מתן אישורים מהיר.

משרד הכלכלה
(משרד התמ"ת)

לפתרון בעיות שנוצרו.

משרד התחבורה

קבלת אישורים לרישיונות יבוא.

כמו כן נח ניב עמילות מכס בע"מ הוא שם מוכר בכל משרדי המכס ברחבי הארץ, כך שמרביתם המוחלט של השחרורים שלנו משתחררים בהליך ד' (התרה ממוחשבת).

למידע ושאלות בנושא עמילות מכס:

השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן